Ewing Group spojuje v jedné rodině tři zcela specializované firmy, které poskytují korporátní komunikaci, reklamní a kreativní službyspravují sociální média. Ewing Group vlastní také většinu Jollor, jedinečného nástroje pro správu sociálních médií.

Ewing PR zakládá svoji filozofii korporátní komunikace a vztahů s médii na tom, co uznávají všichni Češi – na nápaditosti. Naši klienti chtějí, abychom jejich problémy vyřešili strategicky, jednoduše a soustředili se na splnění stanovených cílů.

BeefBrothers přimíchávají do zkostnatělé klasické reklamy mladou krev a moderní kreativitu. Naši ”Hovězí bratři a sestry“ pomáhají klientům, kteří nechtějí jen změnit status quo, ale chtějí ho od základů přebudovat.

OK_LUOVA2016-logo_RGB.png

Luova Publishing vypoví váš B2B nebo B2C příběh jinak. Vymýšlí, vyrábí a zveřejňuje obsah pro firemní či spotřebitelské časopisy klientů.

Jollor je sofistikovaný systém ke správě sociálních médií. Poskytuje veškeré funkce, které potřebujete ke sledování a moderování diskusí, správě kampaní na sociálních sítích a spolupráci celého týmu – to vše v jediném náhledu.

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.